Felszereltség

Tanszerellátottág

Az intézmény tanszerellátottsága aránylag jó és szertáraink is a legmegfelelőbb segédeszközökkel vannak ellátva. A már meglévő szemléltetőeszközök megfelelnek a tantervi követelményének. Korszerű eszközök segítik úgy a diákok, mind a tanítók munkáját, melyek a következők: digitális fényképezőgép, fénymásoló, videoprojektor és notebook.

Számítástechnikai terem

Az iskola informatikai hálózattal és számítógépes szaktanteremmel is rendelkezik, mely l6 gyermek foglalkoztatását teszi lehetővé. A kiválóan felszerelt számítástechnikai terem nemcsak a tanítási órákon, hanem a szaktanár irányításával délutánonként is tanulóink rendelkezésére áll.

Könyvtár

Önálló helyiséggel, kb. 4000 kötettel és egyre bővülő CD- és videóanyaggal várja a tanulni vágyókat. Tágas könyvtárunk és annak felszereltsége lehetővé teszi az egyéni és csoportos munkát, könyveink helyben való használatát. Segít a tanítóknak és tanulóknak az iskolai munkához kapcsolódó irodalom kutatásában. Közreműködik a könyvtárismertető és a könyvtárhasználatra épülő tanítási órák, foglalkozások /napközis, szakköri/ rendszerének kialakításában, előkészítésében és megtartásában.

Ebédlő

60 gyerek egyszerre történő étkezésére ad lehetőséget. Tanulóink étkezési rend szerint, csoportonként váltva ebédelnek.

Iskolabusz

Az iskolabusz megvásárlásával sikerült elérnünk, hogy a diákok biztonságos körülmények között és ingyenesen utazzanak az iskolába és haza.

2008-ban támogatást kaptunk az iskolabusz megvásárlására. Ezzel sikerült elérnünk azt, hogy a diákok biztonságos körülmények között és ingyenesen utazzanak az iskolába és haza. Köszönetünket fejezzük ki a Bethlen Gábor Nonprofit Alapkezelő Zrt.  által nyújtott támogatási összegért (1 800 euró), melyből a gyerekek a 2013-as tanévben számos ingyenes kiránduláson vettek részt.

2023.augusztus 18- án sikerült új iskolaautót vásárolnunk. Köszönjük szépen a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.-nek az anyagi támogatást.