2012. november 12. és 16. között került megrendezésre „A drog elleni harc hete”, amely ismét sok hasznos programot kínált a diákok számára.

Heti programok:

Az osztályfőnöki valamint a képzőművészeti órákon különféle ötletes rajz, plakát és szórólap készült, mely iskolánk folyosóján a tanév végéig megtekinthető lesz.

A közös heti program szerda délután vette kezdetét, melyet a helyi határőrök alkalmazottai tartottak. Az előadás címe „A drogprevenció” volt, amit képekkel és valóságos történetekkel is gazdagítottak.

Csütörtök délután az egészséges táplálkozásra fektetve a hangsúlyt ismét elkészültek osztályonként az ízletesebbnél - ízletesebb saláták. A gyümölcsök és zöldségek minden formában pompáztak a tálakban, tányérokon. A délután salátakóstolással ért véget, ahol mindenki kedvére falatozhatott.

A hét utolsó napját a sportnak szenteltük. A diákok az aktív mozgást igénylő vetélkedő után, kinccsel a kezükben kezdték el a ZUMBÁZÁST.

Reméljük, hogy a mára már hagyománnyá vált „drogos hét” után minden diák pozitív élményekkel és információkkal gazdagodott. „Élj egészségesen, a jövő Te vagy!”

További képek a fotóalbumban smileysmileysmiley