Iskolánkon jelenleg két napközis csoport működik, két napköziotthon-vezető irányításával. Rugalmas napirend kialakításával igyekszünk a gyermekek életkori sajátosságainak és a mai kor igényeinek megfelelni.

Napjainkban, amikor a szülök nagyon elfoglaltak, harmonikus és nyugodt légkört biztosítunk a gyerekek napi felkészüléséhez. Türelemmel, gondoskodással és lelkiismeretes munkával a mindennapi tanuláson kívül hozzájárulunk a diákok sokoldalú fejlődéséhez és szórakozásához is.

A tanulmányi és szabadidős foglalkozások során a tanulók egyéni képességeik szerint fejlődhetnek. Gyakorolják, elmélyítik, megszilárdítják a tanórákon elsajátítottakat, és elkésztik házi feladataikat. Megismerkednek a hatékony tanulási módszerekkel és technikákkal, valamint „megtanulnak” önállóan tanulni. A foglalkozások során olyan új ismeretekkel gazdagodnak, amelyek a tanórai keretekbe nem férnek bele, így a napköziben az ismeretanyag bővítésére is mód nyílik. A változatos tevékenységek során a tanulók intelligenciája értelmi, akarati és érzelmi téren egyaránt fejlődik. A különböző foglalkozástípusok a gyerekek testi és lelki egészségének megteremtését és megőrzését szolgálják, ezzel lehetővé téve a pihenést, regenerálódást, a sokszínű társas életet, az életkornak megfelelő mozgást, játékot, az örömmel végzett szellemi és manuális alkotómunkát, a sikerélményhez jutást.

Napközi otthonunkban különböző kulturális, technikai és játékos sportolási tevékenységeket biztosítunk a gyermekeknek.